حسگر رطوبتی

سطح رطوبت خاک ، از مزرعه اي به مزرعه ديگر و از کرتي به کرت ديگر متفاوت بوده ،ولي دانستن زماني که عملکرد کاهش مي يابد چندان آسان نيست . اما حالا ميتوان با استفاده از نمايشگر رطوبت خاک جان دير به اين مهم دست پيدا کرد .

حسگر رطوبتی

سطح رطوبت خاک ، از مزرعه اي به مزرعه ديگر و از کرتي به کرت ديگر متفاوت بوده ،ولي دانستن زماني که عملکرد کاهش مي يابد چندان آسان نيست . اما حالا ميتوان با استفاده از نمايشگر رطوبت خاک جان دير به اين مهم دست پيدا کرد . اين راه حل روشن به شما کمک مي کند که نشان دهد چه زماني محصولات رشد کرده ، منابع حفظ شده و سود حاصل شده است.

سيستم اتصال رشته اي خودآموز و کشاورز پسند جان دير با پشتيباني کامل، از اين شرکت ارائه مي شود. اتصال به زمين از يک حسگر متصل به زمين براي نمايش سطوح مختلف رطوبت در اعماق مختلف استفاده ميکند . اين دستگاه سپس اطلاعات را به يک رابط تحت وب ارسال کرده که شما را قادر ميسازد تا داده ها را بر روي کامپيوتر و يا تلفن همراه خود مشاهده کنيد ، در نتيجه شما ميتواند در هر زماني اقدام به آبياري از هر جايي نماييد.

داخل دفتر و يا بر روي زمين ، شما ميتوانيد ميزان تراز سطح رطوبت خود را مشاهده کنید و تصميم بگيريد که در چه مقياسي و چه طور آبياري کنید که عملکرد افزایش یافته و همچنین از خاکشويي جلوگيري شود . بدون وقفه يا حدس زدن براي آبياري ، شما ميتوانيد خدمه خود را در جهت تنظيمات مورد نياز براي محافظت از عملکرد و کاهش هزينه ها راهنمايي کنيد . با تراز سطح رطوبتي ، محصولات شما توانايي جذب موثر کود و آفت کش ها ، دستيابي به عملکرد بالا و افزايش کيفيت محصول را دارا مي باشند.

و با حسگرهاي محيطي جديد که اقدام به اندازه گيري دماي هوا و خاک ، سرعت باد ، رطوبت ، تابش خورشید ، ميزان بارندگي و رطوبت برگ را انجام ميدهند ، شما دقيقا خواهيد دانست که در زیر و روي زمين چه در حال رخ دادن است.

[تعداد رای های دریافتی :1 [امتیاز مطلب :9 از 10]
شما نیز به این مطلب امتیاز دهید :
تنظیمات

یادداشت کاربران

درج یک یادداشت :

نام کاربری :
پست الکترونیکی :
وب :
یادداشت :
کد امنیتی :
3 + 2 = ?